Project Description

Yazarlık kimi insan için bir tutkuyken kimileri için sadece bir boş zaman geçirme aktivitesidir. Herkes hayatının bir döneminde bir şeyler yazmaya çalışmıştır diyebiliriz. Yazma çabaları çoğu insanda küçük yaşta günlük tutmakla başlar. Birçok insan bir süre sonra sıkılıp bir şeyler yazmaktan vazgeçerken, kimi insan için yazmak büyük keyiftir ve devamlı olarak kendilerini geliştirmeye, daha iyi yazmaya çalışırlar.

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Bu insanların kendilerini geliştirebilmeleri için son zamanlarda birçok yaratıcı yazarlık atölyesi açılmış ve hizmet vermektedir.  Fakat bu atölyelerden veya kurslardan hangisinin daha iyi eğitim verdiğini bilmek ve ona göre karar vermek gerekmektedir. Böylece işin teknik kısmı daha iyi öğrenilebilir ve ortaya daha kaliteli eserler çıkar.  İstanbul’da hizmet vermekte olan kurumumuz Rönesans Sanat Merkezi bünyesinde Yaratıcı yazarlık kursu da verilmektedir.

Yaratıcı Yazarlık Nedir?

Yaratıcı yazarlık için alınması gereken eğitimden bahsetmeden önce yaratıcı yazarlığın bir tanıtımını yapmak yerinde olacaktır. Yaratıcı yazarlık; gerçek olmayan fakat teknik olarak gerçekleşme ihtimali bulunan olayları doğru bir dil kullanarak yazmak anlamına gelmektedir.Yaratıcı yazarlık ürünü olan eserlerde mutlaka sağlam bir kurgu ve kendine özgü bir üslup olmalıdır.  Rönesans Sanat Merkezi olarak verdiğimiz kurslarda, bu alanda en az on yıllık tecrübeye sahip eğitmenler tarafından yaratıcı yazarlık eğitimi vermekteyiz ve bu sayede, ortaya düzgün kurgulanmış eserler çıkartmak için gerekli olan tüm yaratıcı yazarlık teknikleri öğrenilebilir. Ayrıca yaratıcı yazarlık kursumuzun programı da kursa başvuran kişilere göre belirlenmektedir. Sizin müsait olduğunuzu belirttiğiniz saatlere dersler yerleştirilir.

Yaratıcı Yazarlık Kursu İstanbul

İstanbul Türkiye’deki birçok kültürel faaliyet için birinci adres konumundadır. Bu yüzden birçok yaratıcı yazarlık kursu İstanbul sınırları içinde yer almaktadır.  İstanbul oldukça büyük bir şehir olduğu için, herhangi bir eğitimin alınacağı kursun lokasyonu da çok önemlidir.  Rönesans Sanat Merkezi bünyesindeki yaratıcı yazarlık kursu Kadıköy ilçesinde yer almaktadır.Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan en merkezi nokta olduğu için bu çok büyük avantajdır. Bununlar birlikte Kadıköy İstanbul’un sanatsal faaliyetler konusunda en zengin ilçesi konumundadır ve birçok yaratıcı yazarlık atölyesi Kadıköy sınırlarında yer almaktadır.  Sanatın bu kadar içinde yer alan bir ilçede bir kursa katılmak da büyük bir avantajdır ve bu yüzden de Rönesans Sanat Merkezi bünyesinde vermekte olduğumuz Yaratıcı yazarlık kursu tercih edilebilir.

Yaratıcı Yazarlık Kursu Fiyatı

Yaratıcı yazarlık üzerine bir eğitim almak isteyen kişiler doğal olarak yaratıcı yazarlık kursu fiyatı araştırmaları da yapmaktadır. Fiyat değerlendirmeleri mutlaka fiyat-performans oranına göre yapılmalıdır.  Kurslarımızda alacağınız yaratıcı yazarlık dersi, bulunabilecek en profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir ve yazarlık yeteneklerini kısa sürede geliştirecek yaratıcı yazarlık etkinlikleri kurs programı içinde sık sık gerçekleştirilmektedir. Verilen bu hizmet düşünüldüğünde Rönesans Sanat Merkezi bünyesinde verilen yaratıcı yazarlık kursunun fiyatının son derece makul olduğu görülecektir.

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.