Project Description

Günümüz dünyasında hem hobi olarak hem de meslek olarak tercih edilebilen çizim aktivitesi, insanları rahatlatan ve günlük hayatın stresinden uzaklaştırmaya yarayan önemli bir sanat dalıdır. Çizim yapmak aynı zamanda insanların duygu ve düşüncelerini çok daha kolay bir şekilde ifade etmesine de yardımcı olmaktadır.

Çizim Dersleri Kimler için?

Çizim yapabilmek için her ne kadar yetenek gerekse de gerekli eğitim alındığında ve düzenli olarak pratik yapıldığında isteyen herkes çizim yapmayı öğrenebilmektedir. Çizim yapmayı öğrenmek için resim eğitimi veren resim kursu merkezlerine kayıt olmak verilebilecek en doğru karar olacaktır. İstanbul resim kursu merkezleri arasında en çok tercih edilen Rönesans Sanat Merkezi resim kursumuzda alanında uzman eğitmenlerimiz ile çizim yapmayı öğrenmek isteyen küçükten büyüğe herkes için eğitim verilmektedir.

Resim Kursu Seçenekleri ve Sunduğumuz İmkanlar

Bir görsel sanat formu olan çizim; birçok farklı araç yardımı ile farklı yüzeyler üzerine yapılan 2 boyutlu biçimlemelerden meydana gelmektedir. Çizim yapmak için yetenek gerektiği gibi aynı zamanda pratik yapmak ve çizim eğitimi almak da son derece önemlidir. İstanbul’un en çok tercih edilen Rönesans Sanat Merkezi çizim kursu olarak bizler her zaman öğrencilerimize en kaliteli eğitimi vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kursumuzda resim dersi; 10 yılı aşkın mesleki tecrübesi bulunan, bu sektörde büyük başarılara imza atmış alanında uzman profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

Rönesans Sanat merkezimizde; karakalem resim kursu, illüstrasyon çizim kursu, teknik resim kursu, çocuklar için resim kursu ve 3d çizim kursu dersleri verilmektedir. Kadıköy’ün merkezinde yer alan ve İstanbul’un tüm ilçelerinden kolay ulaşım imkânı bulunan kursumuzda öğrencilerimize ücretsiz deneme dersleri, özel çocuk seansları ve dinlenme odaları imkanlarımız bulunmaktadır.

Resim Eğitimi Nerede Veriliyor?

Resim kursu İstanbul ili içerisinde çok fazla ilgi gören bir kurstur. Resim kursu Anadolu yakası Kadıköy merkezinde sunduğumuz hizmetlerden birisidir. Kursumuzda özel resim dersi ve grup çizim dersleri imkânlarımız bulunmaktadır.

Öğrenebileceğiniz Teknikler

Kursumuz kapsamında karakalem çizim dersleri, resim çizme dersleri, yağlı boya resim kursu gibi farklı resim türleri seçenekleri de sunulmaktadır. Eğer sizler de kursumuza kayıt olmak isterseniz hiç zaman kaybetmeden kolaylıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Resim Kursu Fiyatları

Rönesans Sanat Merkezi resim kursumuz; Anadolu yakası resim kursları arasında en çok tercih edilen kurslar arasında ilk sırada yer almaktadır. Hem kaliteli eğitim hem de en uygun resim kursu ücretleri sunan kursumuz Kadıköy çizim kursları arasında ön plana çıkmaktadır. Resim kursu İstanbul Anadolu yakası merkezinde yer almaktadır ve tüm ilçelerden kolay ulaşım imkânı bulunmaktadır. Kursumuzda diğer çizim kursları İstanbul fiyatları oranına göre en uygun çizim kursu fiyatları öğrencilerimize sunulmaktadır. Hem kaliteli eğitim imkânımız hem alanında uzman eğitmen kadromuz hem de en uygun resim kursu fiyatları ile her zaman ön plana çıkmaktayız.

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.