Project Description

Dilimizde kelime anlamı ‘’yapım-yapımcılık’’ olarak bilinen prodüksiyon; hem sinema alanında hem de müzik alanında sık sık kullanılan ve son derece önemli olan bir terimdir.

Müzik Prodüksiyon Eğitimi

Müzik terimi olarak kullanılan prodüksiyon; aynı zamanda bir müzik projesi üzerinde çalışmalar sürdüren yapım ekibi olarak da tanımlanabilmektedir. Tasarlanan müziği tam olarak gerçeğe dönüştürmek için prodüksiyon eğitimi almış olmak gerekmektedir. Müzik ile ilgilenen hemen hemen herkesin alması gereken prodüksiyon eğitimi günümüzde müzik kurslarında hiçbir şart ya da koşul gerekmeksizin isteyen herkese verilmektedir.

Kursa Katılma ve Derslerde İlerletilen Yetenekler

Eğer sizler de sokaklarda, kafelerde ya da konserlerde duyduğunuz ve dinlediğiniz müziklerin nasıl ortaya çıktığını, hangi aşamalardan meydana geldiğini öğrenmek veya meslek olarak müzik ile ilgilenmek istiyorsanız; İstanbul’un en çok tercih edilen kursu, Rönesans Sanat Merkezi prodüksiyon kursu olarak bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde prodüksiyon kursumuza kayıt olabilirsiniz. Prodüksiyon kursumuzda öğrencilerimize müzik hakkında gerekli olan tüm eğitimler ve bilgiler verilmektedir. Prodüksiyon kursuna kayıt olmak ayrıca öğrencilerin yaratıcı düşünme ve özgünlük yeteneklerinin de ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Prodüksiyon Eğitimi Nerede ve Kimler Tarafından Veriliyor?

Genellikle müzik yapmak isteyenler ve müzik alanında çalışmalar sürdüren kişiler tarafından büyük bir ilgi gören müzik prodüksiyon eğitimi; İstanbul’un en çok tercih edilen sanat merkezi olan Rönesans Sanat Merkezi prodüksiyon kursumuzda isteyen tüm öğrencilere en kaliteli şekilde sağlanmaktadır. Kursumuz Kadıköy ilçesinin tam merkezinde yer almaktadır ve İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa Yakası fark etmeksizin tüm ilçelerinde kolay ulaşım imkânı bulunmaktadır. Oldukça güzel bir konumda yer alan prodüksiyon kursumuzdaki prodüksiyon derslerimiz; 10 yılı aşan zamandır mesleki tecrübesi bulunan ve bu sektörde büyük başarılara imza atmış alanında uzman profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Kurs Ücreti ve Sunulan İmkanlar

Ayrıca prodüksiyon kursumuzda öğrencilerimizin derslere kayıt olmadan önce derslerin işlenişi, derslerin içeriği ve eğitmenlerimiz hakkında bilgi sahibi olması için ücretsiz deneme dersleri imkânımız bulunmaktadır. Rönesans Sanat Merkezi prodüksiyon kursumuzda tüm bunların yanı sıra; özel çocuk seansları, her enstrüman için özel müzik odaları ve dinlenme odaları gibi imkanlarımız da bulunmaktadır. Rönesans Sanat Merkezi prodüksiyon eğitimi kursumuzda diğer tüm müzik kurslarımızda da olduğu gibi ders saatleri öğrencilerimizin müsait oldukları ya da istedikleri saat ve tarihe göre ayarlanıp planlanmaktadır. Eğer sizler de müziğe ilgi duyuyorsanız ya da profesyonel olarak müzik ile ilgileniyorsanız ve prodüksiyon eğitimi almak istiyorsanız hemen hiç zaman kaybetmeden son derece kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.