Project Description

Uzun senelerdir birbirinden farklı birçok müzik türünde kullanılan akordeon; akordiyon ismi ile de bilinen metal dilleri ve büyük bir körüğe sahip olan klavyeli bir enstrümandır. Körüklü bölümün açılması sonucu ortaya çıkan hava akımı metal diller ile temas sonucu titreşim çıkmasına sebep olmaktadır. Bu etkileşim sonucunda da akordeon ses çıkarmaktadır. Akordeon genellikle klasik müzik, folk müzik, caz müzik ve pop müzik başta olmak üzere daha birçok farklı müzik türünde kullanılmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sık kullanılan akordeon ‘’tango müziği’’ çalgısı olarak tanınmaktadır. Hem solo saz hem de eşlik sazı olarak kullanılan akordeon neredeyse tüm müzik türlerine ve tüm enstrümanlara uyum sağlayabilmektedir.

İstanbul Akordeon Kursu

Çerkez, Kafkas ve Azeri toplumları müziğinin yapı taşı olarak anılan akordeon kıvrak bir yapıya sahip olması nedeni ile duygu ve düşüncelerin ifade edilmesinde de önemli bir araç olarak kullanılmaktadır. Akordeon çalmak çok fazla koordinasyon isteyen bir süreç olduğu için akordeon çalmak isteyen kişilerin İstanbul akordeon kurslarına kayıt olarak profesyonel eğitmenlerden ders alması çok doğru bir tercih olacaktır.

Akordeon Dersi

Akordeon kursu İstanbul ili içerisinde çok fazla talep gören müzik kurslarından bir tanesidir. İstanbul akordeon kursu merkezleri arasında kaliteli eğitim hizmeti ve uzman eğitmen kadrosu ile öne çıkmayı başaran Rönesans Sanat Merkezi olarak bizler her zaman öğrencilerimiz için en iyi imkânı sağlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Rönesans Sanat Merkezimiz akordeon kursu Kadıköy göbeğinde yer almaktadır. İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa Yakası fark etmeksizin tüm ilçelerinden kolay ulaşım imkânı bulunmaktadır.

Akordeon Öğreniyorum Diyenlere Sunduğumuz İmkanlar

Kursumuzda akordeon dersi 10 yılı aşkın süredir mesleki tecrübesi bulunan ve bu sektörde büyük başarılar elde etmiş alanında uzman profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kursumuzda öğrencilerimiz en kısa süre içerisinde teknik bilgileri öğrendikten sonra akordeon çalıyorum diyebilmektedir. Ayrıca akordeon kursumuzda dinlenme odaları, özel çocuk seansları ve her enstrüman için özel müzik odaları gibi imkanlarımız da bulunmaktadır. Akordeon kurslarımızda ders saatlerimiz de öğrencilerimizin müsait oldukları saat ve tarihlere göre ayarlanmaktadır.

Ücretsiz Deneme Dersleri

Akordeon kursumuzda da diğer tüm müzik kurslarımızda olduğu gibi derslere kayıt olmadan önce öğrencilerimizin derslerimizin içeriği, derslerimizin işlenişi ve kurslarımızdaki eğitmenlerimiz hakkında bilgi sahibi olması için ücretsiz deneme derslerine katılma imkânı bulunmaktadır. Eğer sizler de akordeon çalmayı öğrenmek ve akordeon kursumuza kayıt olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden kolaylıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.