Rönesans Sanat Hakkında

Rönesans Sanat Merkezi, 2019 soğuk bir kış günü İstanbul Anadolu Yakası’nın kültür ve sanat merkezi olan Kadıköy’de kurulmuştur. Kurucumuz yaklaşık 7 yıl boyunca özel bir bankada, yönetici pozisyonunda çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra, asla vazgeçemediği kültür sanat faaliyetlerini hobi dışında, profesyonel anlamda, hayatının tam merkezine Rönesans Sanat Merkezi’ni yerleştirerek faaliyete geçmeye karar vermiştir.

Rönesans Sanat Merkezi alışılagelmişin dışında alternatif ve yaratıcılığı ön plana çıkaracak bir eğitim sunmak için var olmuştur. Bu küçük ve aslında bünyesinde eğitim konusunda en tecrübeli ve bilgili eğitmen ve yönetim kadrosuna sahip olan sanat merkezimiz, kişi gözetmeksizin bütün öğrencilerinin ister amatör ister profesyonel olsun, ilgilendiği faaliyeti bilinçli olarak icra etmesi sağlamayı hedeflemektedir. Eğitmenlerimizin her biri alanında uzman, konservatuvarlı akademik kadrosuyla, her yaş grubuna ve seviyeye uygun nitelikli bir eğitim vermektedir.

Sanat merkezimiz samimi, eğlenceli, sıcak ve kaliteli bir sanat çevresinden oluşmaktadır. Birlikte oluşturduğumuz bu aile, İster hayat boyu size renk katacak bir hobiniz, ister sahnelerde ayakta alkışlanacak seviyede bir müzik bilgisi kazandırmak için her zaman sizinle olacaktır.

Kurslarımız
0
Öğrenci
0
Kurs
0
Workshop
0
Atölye

POPÜLER KURSLARIMIZ

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.