Project Description

Genel tanımı ile armoni kelimesi; müzikte birbirinden farklı birçok notanın beraber kullanılması sonucu ortaya çıkan ses uyumu olarak bilinmektedir. Ayrıca armoni akorları, akorların uyumu ve kurulumunu ve tüm bunlar arasında bulunan ilişkiyi inceleyen son derece önemli bir müzik dalıdır. İngilizceden dilimize geçen armoni kelimesini ‘’ ahenk’’ anlamına gelmektedir. Yatay ve dikey olmak üzere ikiye ayrılan armoni; müzik ile uğraşan herkesin öğrenmesi gereken bir terimdir. Armoni öğrenmek için ise müzik kursuna kayıt olmak yapılabilecek en doğru tercih olacaktır. İstanbul’un en çok tercih edilen müzik kursu Rönesans Sanat Merkezi olarak bizler; her zaman en kaliteli eğitimi vermek için sürekli olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Armoni Dersleri Önemli mi?

Hangi dalı ile ilgili olursa olsun müzik ile uğraşan herkesin alması gereken armoni dersleri; özellikle beste oluşturmakta sıkıntı çeken kişiler kişin son derece önemli ve bir o kadar da önemlidir. Armoni öğrenmek isteyen kişilerin ilk tercihi olarak bizler; armoni eğitiminde önemli olan teknik bilgileri öğrencilerimize en etkili ve en kaliteli şekilde alanında uzman eğitmenlerimiz ile öğretmekteyiz. Beste yazma yeteneğini geliştirmek isteyenlerin kesinlikle alması gereken armoni eğitimi kişilerin müzik bilgilerinin daha fazla gelişmesine de yardımcı olmaktadır.

Armoni Eğitimi Nasıl Veriliyor?

Kursumuzda armoni dersi; 10 yılı aşan süredir mesleki tecrübesi bulunan ve bu sektörde büyük başarılara imza atmış alanında uzman profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kursumuzda özel ders imkanının yanı sıra grup dersleri imkânı da bulunmaktadır. Ayrıca diğer tüm müzik kursu derslerinde olduğu gibi armoni kursu derslerimizde de ders saatleri öğrencilerimizin müsait oldukları ve istedikleri saat ve tarihlere göre düzenlenip ayarlanmaktadır.

Merkezimiz Nerede?

Rönesans Sanat Merkezi armoni kursumuz Kadıköy’ün merkezinde yer almaktadır ve İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa Yakası fark etmeksizin tüm ilçelerinden son derece kolay ulaşım imkânı bulunmaktadır.

Ücretsiz Deneme Dersleri

Özel çocuk odaları, her enstrüman için ayrı müzik odaları ve dinlenme odaları gibi imkanlarımızın bulunduğu kursumuzda ayrıca öğrencilerimizin derslere kayıt olmadan önce derslerin işlenişi, ders içeriği ve kursumuz hakkında bilgi sahibi olmaları için ücretsiz deneme dersleri gibi imkânımız da bulunmaktadır.

Armoni Öğrenmek için En Uygun Ortam

Armoni kursumuza katılmak ve armoni eğitimi almak için hiçbir şart ya da koşul bulunmamaktadır. Diğer tüm kursumuzda olduğu gibi armoni kursumuzda da öğrencilerimize en iyi ve en kaliteli eğitim verilmektedir. Eğer sizler de armoni eğitimi almak ve aramıza katılmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Dersi İçin Kayıt Olun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Ücretsiz Deneme Derslerimize Katılabilirsiniz.